Prezentacja sponsorów II Zimowej Karpackiej Piątki

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

Sponsorem głównym II edycji Zimowej Karpackiej Piątki odbywającej się w Przemyślu w dniu 17 lutego 2019 roku została, jak już wcześniej informowaliśmy grupa kapitałowa Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (informacja o głównym sponsorze biegu).

Do grupy naszych sponsorów dołączyły również:

Marma Polskie Folie

Wspaniała firma o mocnej pozycji na rynku europejskim posiadająca w swojej ofercie produkty o najwyższej jakości, wspierająca wiele imprez nie tylko sportowych na terenie podkarpacia.

Marma Polskie Folie wspiera wszystkie biegi organizowane przez Przemyski Klub Biegacza.

Capri Service Sp. z o.o.

Capri Service Sp. z o.o. dostarcza na Zimową Karpacką Piątkę wodę dla spragnionych biegaczy, a w biurze zawodów będzie serwowana przez firmę kawa.

Woda dostarczana przez firmę Capri Service gasi pragnienie na wszystkich imprezach biegowych organizowanych przez Przemyski Klub Biegacza.

Butik odzieżowy „Secret Intentions”

Butik odzieżowy „Secret Intentions” to miejsce które 7 lat temu zostało stworzone z pasją i zamiłowaniem do mody. Najnowsze trendy modowe zdobią wnętrze Butiku a fachowa obsługa spieszy z pomocą nawet najbardziej wymagającym klientkom.

Butik jest sponsorem nagród dla trzech najlepszych kobiet w kategorii mieszkanki Przemyśla.

Butik „Secret Intentions” – odzież dla Kobiet i z myślą o Kobietach.