Podsumowanie II Zimowej Karpackiej Piątki

Powoli opada już kurz po wczorajszej imprezie, więc pora na małe podsumowanie.

W biegu wzięło udział 289 biegaczy, w tym 83 kobiety i 206 mężczyzn.

Najszybszy na mecie był Patryk Marszałek (CWKS Resovia Rzeszów) z czasem 0:18:19,10, a pierwszą kobietą Paulina Wywłoka (Salco Garmin Team) z czasem 0:21:38,60.

Pogoda w tym roku sprzyjała biciu rekordów, więc ubiegłoroczny rekord trasy ustanowiony przez Michała Wojciechowskiego (0:20:39,9) został poprawiony o ponad 2 minuty!

Jak można było by się domyślać, najliczniej reprezentowaną miejscowością był Przemyśl (138 zawodników) a spośród klubów Przemyski Klub Biegacza (53).

Każdemu z Was serdecznie gratulujemy wyników! Szczegółowe rezultaty w poszczególnych kategoriach możecie sprawdzić tu: wyniki II Zimowej Karpackiej Piątki.

Na trasie biegu towarzyszyli nam ze swoimi aparatami: Agnieszka Bielec (https://www.facebook.com/kantata.eden), Łukasz Rohan, Ireneusz Stefański i inni. Serdecznie dziękujemy im za wspaniałe zdjęcia, które będą pamiątką Waszych zmagań na trasie. Zebrane zdjęcia ich autorstwa możecie oglądać m. in. w naszej galerii: galeria II Zimowej Karpackiej Piątki.

Chcielibyśmy też w tym miejscu podziękować naszym sponsorom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie tego biegu. Szczególnie naszemu sponsorowi głównemu, którym była grupa kapitałowa Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, a także: Marma Polskie Folie, Capri Service Sp. z o.o. i butikowi odzieżowemu „Secret Intentions”. Dziękujemy też służbie medycznej, policji i straży miejskiej, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem.

Podziękowania należą się też wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w przygotowania, pracę biura zawodów i zabezpieczenie trasy biegu.

A przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Wam! Bez Waszej obecności organizowanie biegu nie miało by sensu – dlatego dla nas jesteście najważniejsi i staramy się, abyście byli jak najbardziej zadowoleni. Więc jeżeli macie jakieś uwagi, czy pomysły podzielcie się nimi z nami (np. w mailu: pkb.przemysl@gmail.com lub w wiadomości na Facebook’u). Dzięki!

W oczekiwaniu na informacje o przyszłorocznej edycji biegu śledźcie nasze wpisy a w międzyczasie zapraszamy do udziału w naszych innych biegach:Wyszehradzkim Ultramaratonie Twierdza Przemyśl (8 czerwca 2019) i Przemyskiej Dysze (22 września 2019).